Strona główna english version deutchs version BIP


25 stycznia 2019 -g.18.00
Zabrze- sala filharmonii
Słynne sola skrzypcowe   

26 stycznia 2019 -g.16.00
Zabrze-Mikulczyce, Koœciół pw Œw. Teresy
Koncert Kolędowy   
SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNIPowiedzieli o nas...
"...Nie rozgraniczam w ten sposób muzyki, lecz staram się ją dobierać pod takim kątem, żeby zawsze być w jak najlepszym towarzystwie(...)gdy jest dyrektor Sławomir Chrzanowski i jego wspaniała Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zabrzańskiej, z którą zaśpiewałam wiele różnych koncertów. Wystąpić w takim towarzystwie to wielki zaszczyt i wielka przyjemność. Nie można sobie wyobrazić niczego lepszego, niż mieć wokół siebie wspaniałych muzyków, absolutnych profesjonalistów z ogromnym poczuciem humoru i tak spontanicznie reagującą publiczność(...)"

Fragment wywiadu z Iwoną Hossą- solistką Teatru Wielkiego- Opery Narodowej w Warszawie

Nasz Dziennik- Poniedziałek, 19 stycznia 2004

"...To cudowne doświadczenie grać z tak znakomitą orkiestrą i światowej klasy dyrygentem, Sławomirem Chrzanowskim! Cudowny Beethoven!..."

Eugen Indjic- fortepian, 4.04.2003

"...Dziękuję za cudowną atmosferę, cieszę się z tego powrotu po latach do Filharmoników Zabrzańskich. Mam nadzieję, że powrócę tu znowu, a teraz życzę szefowi Sławomirowi Chrzanowskiemu i całemu zespołowi samych sukcesów i radości z muzykowania. Z sympatią i podziekowaniem!"

Krzysztof Jabłoński- 9.05.2003

"...Kolegom z orkiestry Filharmonii w Zabrzu serdeczne dzieki i gratulacje za świetną współpracę i trudny ale dobrze zagrany koncert. Reakcja publiczności świadczy o znakomitym przyjęciu.(...)Życzę wam bardzo szczerze wielu, wielu dalszych sukcesów i permanentnego rozwoju artystycznego.(...)

Tadeusz Strugała- 21.11.2003

"...Kochani, to był dla mnie niezapomniany wieczór. Niezapomniany dzięki Wam!!! Jestem wam ogromnie wdzięczny za tak przejmujacą interpretację V Symfonii Czajkowskiego. To było coś niesamowitego!!! Jesteście WSPANIALI!!!(...)

Marek Pijarowski- 6.02.2004

"...Gorąca atmosfera, wspaniale przygotowana orkiestra pod genialną "ręką" dyrektora Sławomira Chrzanowskiego, sprawiły, iż ten wyjątkowy wieczór na długo pozostanie w mojej pamięci..."

Beata Bilińska- 24.09.2004


"Bardzo, bardzo gorąco dziękujemy za wielki prezent- za wspaniały koncert owacyjnie przyjęty przez publiczność.
Dzięki Panu nasza jubileuszowa konferencja w stulecie powstania Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii została pieknie przyozdobiona i nabrała podniosłego charakteru.
Będziemy Pana wspominali z wdzięcznością. Jubileuszowa konferencja i koncert staje się częścią historii naszego Towarzystwa.
Pragniemy także przekazać naszą wdzięcznośc tym, których rzadko wymienia się z imienia i nazwiska, a którzy uświetnili naszą konferencję swoim występem- mam na myśli wszystkich muzyków Państwa wspaniałej orkiestry."

Z nadzieją na następne spotkanie, oby w niezbyt odległym czasie...

Profesor E. Butruk
Strona główna  |   O Filharmonii  |   Repertuar  |   Aktualności  |   Rezerwacja biletów  |   Koncerty dla szkół  |   Galeria zdjęć  |   RODO  |   Kontakt

Copyright ©2006 - Filharmonia Zabrzańska.
Projekt i wykonanie: hotmedia, Fotografie: A.Drożdżal.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie zdjęć bez zgody autora zabronione.