Koncert Musica Humana, podczas którego wystąpili uczniowie
zabrzańskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. S. Moniuszki oraz bytomskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. F. Chopina
Na scenie zaprezentowali się:
– Marta Matera (skrzypce),
– Zofia Leszczyńska (gitara),
– Kamil Szczurek (puzon),
– Jakub Adamski (waltornia),
– Zuzanna Flakus i Łukasz Skowron (wokaliści),
– Antonina Krupińska (wiolonczela),
– Antonina Pordzik (saksofon) i Jan Jasiński (gitara),
– Paweł Obłąk (kontrabas),
– Malwina Zbień (akordeon),
– Karolina Petela (flet),
– Wojciech Rusak (altówka),
– Piotr Gajgier (klarnet)
Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Zabrzańskiej poprowadził Sławomir Chrzanowski






































